Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat, oturmuş olduğunuz evinizdeki eşyalarınızın taşıma şirketleri tarafından paketlenip yeni taşınacağınız eve taşınması ve kurulması olarak tanımlanmaktadır. Pratikte böyle olması gerektiği bir gerçektir. Tabi Kurumsal firmalar ile taşıma işleminizi gerçekleştirirseniz.

Evden Eve Nakliyat

Evet yanlış okumadınız, Kurumsal firmalar ile değilde çok ekonomik fiyatlara taşıma sözü veren amatör veya korsan firmalar ile taşınma işleminizi gerçekleştirdiğiniz de bu durum anlatıldığı gibi kolay olmamaktadır. Eşyalarınız sadece eski evinizden yeni evinize taşınmış olur. Bununla beraber kırılmalar, çizilmeler ve  de-monte edilen mobilyaların montajlarının iyi yapılmaması durumunda deformeler meydana gelmektedir.

Evden eve nakliyat sektörü geçmiş yıllara göre çok yoğun talep gören bir sektör halini almaktadır. Artık hemen hemen her kesim ev eşyasını taşımacılık firmaları ile gerçekleştirmektedir. Sektörde çok fazla sayıda firmanın olması beraberinde rekabeti getirdiğinden fiyatlar oldukça uygun seviyelerde görülmektedir.

EGETUR olarak, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini tüm müşterilerimize istisnasız en iyi hizmeti sunma gayreti içinde çalışmaktayız. Sektör içinde 15 yılı aşkın tecrübenin verdiği özgüven ile eşyalarınızı sorunsuz ve hasarsız taşımaktayız.

Sizlerde eşyalarınızı Profesyonel ellere teslim etmek isterseniz iletişim numaralarımızdan bizimle görüşebilir, eşyalarınızın taşınması için detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.