Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    Evden Eve Taşımacılık İzmir

Evden Eve Taşımacılık İzmir hizmeti veren firmamız müşterisine her zaman en iyi hizmeti en ekonomik şekilde nasıl sunarız çabası içindedir. Gerek ev taşıma gerekse ofis taşıma, eşya depolama ve diğer kurumsal taşımalarda her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile hem sektör içinde hemde çözüm ortağı olduğumuz saygıdeğer müşterilerimizden taktir toplamayı başarmışızdır.

İzmir Evden Eve Taşımacılık

İzmir Evden Eve Taşımacılık

EGE TUR Nakliyat 1997 yılında kurulduğunda evden eve nakliyat sektöründeki çarpıklıkları gidermek ve profesyonel ev taşıma hizmetini müşterisine sunmayı amaçlamıştır. İstanbul Maltepe’de kurulan firmamız ilk olarak İzmir’e sadece şehirlerarası evden eve nakliye hizmeti sunmaktaydı. 2000′de İzmir’de şubesini açan firmamız gelen yoğun talepler karşısında İzmir içinde de evden eve nakliyat hizmeti sunmaya başladı.

Verdiği profesyonel nakliye hizmeti ile Ege bölgesi ve Marmara bölgesinde nakliye firmaları arasında en çok tercih edilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Tüm müşterilerimize aynı hizmet anlayışı ile ev taşımalarında çözüm ortağı olmaktayız. Sizlerin eşyalarına göre özel çözümler sunmaktayız.

İzmir evden eve taşımacılık organizasyonlarımız planlı ve programlı gerçekleştirilir. Taşıma esnasında yaşanabilecek her türlü olumsuzluklar önceden planlanır ve buna göre önlemler alınır.

Tecrübe ve deneyimlerimiz ile sizlere hizmet vermek için 7/24 hizmetinizdeyiz. Sizleri de referanslarımız arasında görmek isteriz.

Bir önceki yazımız olan Evden Eve Taşımacılık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.