Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık denince şüphesiz herkesin aklına eşyaların evden paketlenip toparlanması, mobilyaların de-montajlarının yapılıp yeni evde montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi gelmektedir. Pratikte bakıldığında bu düşünceler çok doğrudur, fakat uygulamada profesyonel değil de amatör bir firma ile taşındığınız da bu durum çok farklı cereyan etmektedir.

Tüm anlattıklarımızın gerçekleşmesi ancak işinde uzman ve tecrübe sahibi firmalar ile gerçekleşir. Dolayısıyla evden eve taşımacılıkta firma seçimi çok önemlidir. İşinizi kolaylaştırabilecek firmaların yanı sıra taşıma işleminizi sizlere eziyete dönüştürebilecek nakliye firmaları da yer almaktadır.

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Firmamız bu konuda sizlere taşıma hizmetiniz ile ilgili güvence sağlamaktadır. Eşyalarınız evinizde A’dan Z’ye varana kadar paketlenir, mobilya kısmının de-montaj ve montaj işlemleri yapılır ve yeni evinizde bütün eşyalarınız isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir. Sizlere sadece vitrin ve dolap içlerindeki eşyaları yerleştirmeniz kalacaktır.

Evden eve taşımada güvence unsuru çok önemlidir. Ülkemizde kullanılmış ev eşyasına taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı sigorta yapılmadığı için firmanın sizlere vereceği güvence çok önemlidir. Dolayısıyla sizlere güvence veren bir firma ile güvence sağlamayan bir firma arasında fiyat farklılıkların olması çok doğaldır. Nakliye firmalarının sigortalı taşıma yapıyoruz demesine kanmamanızı tavsiye etmekteyiz. Çünkü yapılan sigorta sadece aracın kaza yapması, yanması gibi durumlarda eşyanın zarar görmesi ile sigorta eksperinin raporu doğrultusunda ödeme yapılır.

Kurumsal ve bireysel birçok referansa sahip firmamız, taşımacılık konusunda tecrübe ve deneyime sahiptir. Sizleri de EGETUR Nakliyat referansları arasında görmekten mutluluk duyarız.

Bir önceki yazımız olan İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.