Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    Hakkımızda

EGETUR Nakliyat ilk olarak 1997 yılında aile şirketi olarak İstanbul Maltepe’de kurulmuştur. Şirketin ilk ve tek aracı olan o zamanın gözde kamyonu Ford Marka 1082 araç ile evden eve taşımacılık sektörüne giriş yapan aile bireyleri, zamanla özverili ve dürüst çalışmaları sonucu 1 yıl gibi kısa bir zaman sonra ikinci araçları olan yine Ford marka 2014 aracı satın alırlar.

2000′li yıllara gelindiğinde ise araç sayısını 3 yapan firma artık evden eve nakliyat işlemlerini profesyonel olarak vermeye başlamaktadır. Bunun için her türlü ekip ve ekipmanı bulunduran EGETUR Nakliyat, verdiği kaliteli hizmeti sayesinde müşterileri tarafından taktir toplamayı başarmıştır.

Şuan EGETUR Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti. olarak hizmet vermeye devam eden EGETUR Nakliyat, İstanbul Maltepe merkez ofisi, Avrupa yakası Levent ve İzmir ofisleri ile İstanbul ve İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye geneline evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama, fuar ve kongre taşıma gibi kurumsal nakliye hizmetleri vermektedir.

VİZYONUMUZ

Yurtiçinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’nin en iyilerinden olmak, ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

YETKİ BELGELERİMİZ

Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden K-1 Yurtiçi Taşımacılığı, K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgelerini almıştır. Taşıma Yetki belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi, Yetki belgesiz Firmalarla Taşıma işlerini yaptıranlar mağduriyetleri halinde Kanuni çerçevede hiçbir hak talep edemeyeceklerdir.

Yetki belgelerimizi görmek için alttaki resimlere tıklayınız

K-3 Yetki Belgesi

K-3 Yetki Belgesi

K-1 Yetki Belgesi

K-1 Yetki Belgesi

Marka Patent

Marka Patent

.