Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

Tüm yurt içinde olduğu gibi firmamız İstanbul Antalya arası evden eve nakliyat hizmetleri de vermektedir. Geniş hizmet ağı ve tecrübeli kadrosu ile dilediğiniz zaman eşyalarınızı İstanbul’dan Antalya’ya yada Antalya’dan İstanbul’a taşımaktayız.

Yurt içinde hizmet ağını genişleten firmamız müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına çalışmalarına devam etmektedir. Taşıma planlaması için lütfen bizi taşıma tarihinizden enaz 1 hafta öncesinde arayın…

EGETUR Nakliyat, ev taşıma organizasyonlarında adresten alma, adrese teslim şeklinde çalışmaktadır. Bunun içerisinde eşyalarınızın A’dan Z’ye havalı naylon ve kraft kağıtlarla paketlenirken, tüm de-montaj ve montaj işlemleri yine profesyonel ekibimiz tarafından itinalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Eşyalarınızın taşındığı nakliye araçlarımız hepsi son model Mercedes-Benz olup, araç kasaları ev eşyası taşıması için dizayn edilmiş olup sarsıntısız taşıma olması için tüm araçlarımız süspansiyonludur. Eşyalarınızın güvenliği için her türlü tedbiri önceden düşünerek almaktayız. Eşyalarınızın evinizden teslim alınarak yeni evinize teslim edilmesine kadar her aşamadan titizlikle çalışılmaktadır.

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat için bizi tercih ederek hem eşyalarınızın güvenliğini garanti altına alır, hemde ekonomik fiyatlara taşınma fırsatı yakalarsınız. Yeni nesil nakliyat hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Lütfen firma araştırırken Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K-3 Yetki Belgesinin olup olmadığına, referanslarına, kendi özmal ve reklam logolu aracı ile eşyalarınızı taşıdığına emin olun. Taşıma öncesi sözleşmenizi yapın ve ödemenizi iş bitimi yapacağınızı belirtin. Sağlıklı bir taşınma için bu şartları yerine getirmenizde sizin yararınıza olacaktır.

Herkese Sorunsuz ve Hasarsız Taşınmalar Dileriz…

Bir önceki yazımız olan Ofis Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.