Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    İstanbul İzmir Ev Taşıma

Firmamız ülkemizin en önde gelen metropol kentlerinden ikisi olan İstanbul ve İzmir’de siz değerli müşterilerimize şehiriçi evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama hizmetinin yanısıra İstanbul – İzmir arası şehirler arası nakliye hizmetlerinde de çözüm ortağı olmaktadır.

İstanbul İzmir Ev Taşıma

Kaliteli hizmet anlayışı içinde çalışan firmamız teknolojik gelişmeleri takip ederek nakliye sektörü için olan gelişmeleri en kısa sürede entegre ederek daha iyi hizmet sunmanın çabası ve gayreti içindedir. İlkelerimiz arasında dürüst olmak, çalışkan olmak ve yenilikçi olmaktır. Bu bağlamda çalışan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

İstanbul İzmir arası verdiğimiz hizmet ile eşyalarınızı ekonomik taşıma fırsatı sunmaktayız. Kendi reklam ve logolu araçları ile hizmet veren EGETUR Nakliyat, İstanbul ve İzmir’de yine kendi personeli ile eşyalarınızı taşıdığından personel kaynaklı herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Sizlere güvenilir, sorunsuz ve profesyonel bir nakliye hizmeti vaadediyoruz…

Kuruluşumuzdan itibaren sayısız müşterimizin eşyalarını İstanbul-İzmir arası taşıma hizmeti verdik. Müşterilerimizin yorumlarından bir kaçını sizlerle paylaşıyoruz…

Merhaba, Ege Turu internetten buldum. 26.07.2012 günü İzmir’den İstanbul’a ev eşyalarımı taşıdılar. Fiyat çok mâkuldu. Ayrıca, hiç bir aksaklık olmadı. Beklentimden daha iyi, doğru dürüst ve becerikli, iyi niyetli bir ekip çalışmasıydı. Çok teşekkür ediyorum. İsteyen arayıp referans olarak sorabilir. ”Av. Yılmaz Asil ”

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

İstanbul’dan İzmir’e EGETUR Nakliyat ile taşındık. Eşyalarımızın çok fazla olmamasına rağmen özel araç talebinde bulunduk. Daha önce yaşadığımız sıkıntılardan dolayı başkasının eşyası ile taşıtmak istemedik. Yetkili Bayram bey ilk görüşmemizden taşınma sonrasına kadar hep yardımcı oldu. Sorunsuz taşıdıkları için tüm EGETUR çalışanlarına teşekkür ederim.” İrfan OĞUZ”
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

08.09.2010 TARİHİNDE EŞYALARIM İSTANBUL’DAN İZMİR’E TAŞINDI. EGETUR NAKLİYAT İLE HİÇBİR PROBLEM YAŞAMADIM. AYRICA EŞYALARIM ÖZENLİCE TAŞINDI.HİÇBİR HASARLI EŞYAM OLMADI.HİZMET KALİTESİNDEN DOLAYI EGETUR’U KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM. DİĞER NAKLİYAT FİRMALARIYLA YAŞADIĞINIZ SORUNLARI EGETUR DA KESİNLİKLE YAŞAMAZSINIZ.EĞER İYİ HİZMET ARIYORSANIZ HİÇ DÜŞÜNMEYİN.”Erkan ERTEKİN”
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

15.01.2013 tarihinde İzmir’den İstanbul’a gerçekleştirmiş olduğunuz ev taşıma işlemim için ilginiz ve alakanızdan dolayı sizlere, özverili, hızlı ve seri çalışmalarından dolayı çalışanlarınıza teşekkür ederim. Yaşadığım en kolay ve sorunsuz taşınma süreciydi diyebilirim. Tekrar taşınsam sizi tercih edeceğime emin olabilirsiniz.

Şimdilik kalın sağlıcakla… ”Emre AYDIN”

Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.