Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini veren firmamız İstanbul İzmir arası kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Nakliye firmaları arasında ismini sıkça duymakta olduğunuz firmamız sizlere tüm taşımacılık hizmetlerini profesyonelce vermektedir. Firmamız için müşteri memnuniyeti esastır. Bu bağlamda memnuniyetinizi sağlamak adına taşıma fiyatlarımız en ekonomik olacak şekilde sunulmaktadır.

İstanbul İzmir arası organizasyonlarımız komple eşya taşıma, parça eşya taşıma, fuar malzemesi taşıma, tekne taşıma ve ambar şeklinde kolili malzeme taşıma şeklinde olmaktadır.

İstanbul İzmir Nakliyat

İstanbul İzmir Nakliyat

EGETUR Nakliyat, başarılı nakliye organizasyonları sayesinde taşımacılık sektöründe tavsiye edilen ender nakliyat firmalarının başında gelmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe %100′e yakın müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız bu sayede İzmir İstanbul Nakliyat işlemlerinde her zaman ilk tercih olmayı başarmıştır.

Bizi diğer nakliyat firmalarından ayıran özelliğimiz kendi özmal araçlarımız ile eşyalarınızı taşıtmamız gelmektedir. Kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır. Eşyalarınızın her iki noktada da kendi personelimiz tarafından yükleme ve boşaltma işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın amatör kişiler tarafından taşınıp zarar görme olasılığı ortadan kalkmaktadır.

Taşıma taleplerinizi bize ister telefon, ister e-mail yada ister iletişim formumuz ile iletebilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Önceden yapacağınız rezervasyonlarda indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evden Eve Nakliyat Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.