Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Firmamız İstanbul ve İzmir arası komple eşya taşımacılığın yanı sıra parça eşya taşımacılığı da yapmaktadır. Her hafta düzenli olarak İstanbul ve İzmir arası parsiyel taşımacılık hizmetleri verilmektedir.

parça eşya taşıma

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Uygun evden eve nakliyat fiyatları ile eşyalarınızı bir noktadan bir noktaya teslim etmekteyiz.

İstanbul İzmir arası parça eşya taşımacılığı kendi özmal araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Hiçbir şekilde taşeron kullanılmamaktadır. Bugüne kadar sayısızca parça eşya taşımacılığını gerçekleştirmenin haklı gurununu yaşıyoruz.

İstanbul İzmir parça eşya taşıma organizasyonumuz az miktarda eşyalarını taşıtmak isteyenler için kurulmuş ve başarılı olarak da devam eden bir çalışmadır. Komple bir ev taşımasında verilen hizmetleri parsiyel taşımacılık işleminde de aynen vermekteyiz. Eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması, kurulum işlemlerinin gerçekleştirilmesi uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Sizlerde EGETUR Nakliyat ile tanışıp ve taşınmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.