Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    İstanbul İzmir Taşımacılık

Söz konusu şehirler arası taşımacılık olunca nakliyat firması tercihinizi yaparken deyim yerinde ise 10 düşünüp, 1 karar vermeniz lazım. Korsan ve amatör bir taşıma firması tercih etmemek için bu gerek ve şarttır.

Yazımızın başında neden bu konuyu ele aldık?
İstanbul ve İzmir, illerimiz arasında ev eşyası nakliye işlemlerinin en yoğun yaşandığı iki şehrimiz. Durum böyle olunca birçok kişi/firma bu pastadan pay alabilmek için internet aramalarında İstanbul İzmir arası taşımacılık ile ilgili aramalarda ücretli reklamlar ile ilk sıralarda yer alıp müşteri kapma yarışına gitmektedirler. Tabi bunların arasında korsan firmaların sayısı sektörün genelinde olduğu gibi daha fazla. Biz bu duruma dikkat çekerek taşınma sürecinde nakliye firması arayanların mağdur olmaması sağlamaktayız.

1997 yılından beri evden eve nakliyat hizmetlerini sunan firmamız ve özellikle İstanbul ve İzmir’de şubelerimizin bulunması sebebi ile her iki ilimiz arasında yoğunlukla olmak üzere tüm Türkiye geneline şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

İstanbul İzmir Taşımacılık

Ev, ofis, kısmi eşya ve çeyiz eşyası gibi parça veya komple taşımalar için günlük ve haftalık seferler düzenleyen firmamız, her kesime hitap etmektedir. Talebiniz eğer özel araç ise sadece şahsınıza ait bir nakliye aracı ile eşyalarınız özel taşınmaktadır. Daha ekonomik bir taşıma isteyen müşterilerimiz için ise parsiyel taşıma sistemi ile eşyalarını farklı bir başka müşterimizin eşyası ile birleştirip daha ekonomik nakledilmesini sağlamaktayız.

Şehirler arası ev nakliyelerinde kullandığımız araçlarımızın hepsi son model olup, firmamız reklam ve logolu araçlardır. Araçlarımız eşya taşımaya özel kasalara sahip olup, kasa içleri mdf kaplıdır. Böylelikle eşyalarınız gideceği güzergaha kadar sarsılmadan ve hasar görmeden taşınmaktadır.

Firmamız, hizmetlerimiz, nakliye araçlarımız ve referanslarımız için www.egeturtasimacilik.com.tr web sitemizi  inceleyebilir, daha detaylı bilgi ve fiyat için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz…