Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmeti ile tüm merkez ve ilçelere şehiriçi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. İzmir’in neresinde olursanız olun bizi aradığınızda sizlere her konuda çözüm ortağı olunacaktır.

Kurumsal ve Profesyonel bir firma taşınmak herkesin hakkıdır. Bizler profesyonel nakliye hizmetlerini en ekonomik şekilde tarafınıza sunmaktayız. Böylelikle en iyi hizmeti en uygun fiyatlara alma şansına sahip olmaktasınız.

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

Firmamız eşyalarınızı taşırken sizlere All Risk sigorta güvencesi vermektedir. Ülkemizde 2. el eşya taşımasına sigorta yapılmamasına rağmen firmamız taşımasını gerçekleştirdiği tüm müşterilerine taşıma esnasında oluşabilecek zararların tanzimi için garanti vermektedir. Sigorta konusunda her firmaya güvenmemenizi gerektiğini belirtiriz. Çünkü firmaların yaptıklarının söylediği sigorta, sadece kamyon klozunu kapsamaktadır. Kısaca açıklama gerekirse, eşyaların taşınması durumunda eski ev ve yeni ev güzergahında aracın devrilmesi, yanması gibi durumlarda eşyanızın zarar görmesi halinde devreye girer. Nitekim bu sigortayı hemen hemen tüm firmalar sadece şehirlerarası taşımalarda yapmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği için Kurumsal Nakliyat firmalarını tercih etmenizi öneririz.

İzmir evden eve nakliyat organizasyonumuz sayesinde İzmir İstanbul arası ev taşıma işlemleri olan siz değerli müşterilerimize taşımalarını ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İstanbul ve İzmir’de şubelerimizin olması ile tüm İzmir halkına İstanbul veya çevre illerine taşınmaları hususunda yardımcı olmaktayız.

Bizlere taşıma tarihinizin belli olmasından 1 hafta önce iletişime geçerseniz taşıma işleminiz ile ilgili her türlü organizasyon tarafımızca yapılır. Eşyalarınız planlandığı tarihten tarafınızdan teslim alınır ve en kısa sürede tarafınıza teslim edilir.

Sizlerde İzmir evden eve nakliyat veya İzmir İstanbul ev taşıma işlemleriniz için iletişim bilgilerimizi kullanarak bizden bilgi ve fiyat alabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.