Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    Kurumsal Taşımacılık

EGETUR Nakliyat, kurumsal yapısı ile evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama hizmetleri vermektedir. Kurumsal bir firmanın tüm gerekliliklerini her zaman yerine getiren firmamız tüm nakliye işlemlerinde her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Nakliyat

Şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimize yıllardan beri en kaliteli hizmeti en uygun nakliye fiyatları ile sunmaktayız.

Şehiriçi ve şehirler arası Kurumsal tüm nakliye hizmetlerinde taşıma sürecine gelinmeden taşınılacak eşyalarınızın uzman eksperimiz tarafından incelenmesi yapılır. Yapılan inceleme sonucu müşterimize sunduğumuz teklifimiz kabul görülmesi halinde taşıma için uygun bir tarih belirlenerek eşyalarınızın taşınma planlanması yapılır.

Kurumsal Taşımacılık işlemleri için lütfen taşıma tarihinizden 1 hafta önce eksper ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçin.

Kurumsal taşımalarda öncelikle dosya ve klasör gibi eşyaların paketlenip kolilenmesi yapılır. Kolileme işlemi yapılırken her koli barkod sistemi yada ait olduğu masa numarası yazılır. Bu işlem arzu edilirse şirket personeli tarafından da yapılabilir.

İkinci aşamada ise bilgisayar ve elektronik eşyaların zarar görmemesi için havalı naylon ve kraft kağıtlarla ambalajlanıp paketlenmesi yapılır.

Son aşama da ise tüm mobilyaların de-montajının yapılıp yine havalı naylon ve kraft kağıtlarla paketlenmesi olacaktır. Gerekli tüm paketleme işlemleri yapıldıktan sonra eşyaların araca taşınması ve yeni noktada tekrar hazır ve kullanılabilirlik hale getirilmesi yapılır.

Kurumsal nakliyat hizmetleri aşağıdaki şekilde gruplandırabilir.

Ofis Büro Nakliyesi        Lojistik Hizmetler                 Askılı Tekstil Nakliyesi
Fuar, Stand Nakliyesi    Promosyon Lojistiği              Uluslararası Nakliyat