Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    Ofis Taşıma

Firmamız Ofis Taşıma hizmetini hem İstanbul hemde İzmir’de vermektedir. Müşterimizin beklentilerine göre çalışma planlaması yapılır ve ofis taşıma işlemine başlanır.

Taşıma öncesi ofisinizin büyüklüğüne göre 1 veya 2 eksper çalışanımız ofisinizi detaylı olarak inceler. İnceleme sonucu taşıma planlanması ve taşıma maliyeti hesapları yapılır. Karşılıklı olarak anlaşılması durumunda sözleşme imzalanır ve taşıma tarihi her türlü ekipman firmamız tarafından sağlanarak ofisinizin taşınmasına başlanır.

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis taşıma öncesi eğer klasör, dergi, kitap ve masa üstü eşyalar toplanmadıysa bunların toplanması ve paketlenerek kolilere konulma işlemi yapılır. Her masa yada oda ismi koli üzerine yazılarak karışıklığın önlenmesi sağlanır.

Bu işlemler yapıldıktan sonra bir grup çalışanımız mobilyaların de-montaj işlemlerini yaparken bir grup ise bunları havalı naylon kraft kağıtlarla paketleme işlemini gerçekleştirmektedir. Tüm de-montaj ve montaj işlemleri yapıldığında taşıma işlemi başlamış olur.

Eğer çok büyük bir ofise sahip iseniz çalışma belli bir plan çerçevesinde yapılır. Örneğin ilk olarak en üst katın taşınması sonrasında bir alt katın taşınması ve yerleştirilmesi yapılır.

Böylelikle taşınma işlemi kademeli olarak düzenli bir şekilde gerçekleştirilir. Sizlerde ofis taşıma konusunda profesyonel hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilir ve ofis taşıma işleminizi uzman ellere teslim edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evden Eve Taşımacılık İzmir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.