Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    Parça Eşya Taşıma

Bir evin bir kısım eşyalarının taşınması olarak tanımlanan parça eşya taşıma hizmeti, ekonomik olması açısından verilen bir nakliye hizmetidir. Bu hizmet ile az miktarlardaki birkaç eşya birleştirilerek taşınma işlemi gerçekleştirilir. Taşıma güzergahları aynı olması sebebi ile hem zaman kaybı yaşamazsınız hemde uygun nakliye fiyatlarına eşyalarınızı taşımış olursunuz.

Firmamız Parça Eşya Taşıma hizmetini şehirlerarası olarak İstanbul ve İzmir’den tüm ülke geneline vermektedir. Çeyiz eşyası, öğrenci eşyası, oturma grubu, beyaz eşya gibi miktarı ne olursa olsun her türlü eşyalarınızı tarafınızdan ambalajmasını yaparak yine tarafınıza teslim etmekteyiz.

Parça eşya taşıması genelde yaz aylarında Ege ve Akdeniz bölgesine yazlık eşyalarını taşımak isteyen müşterilerimizden talep gelmektedir. Bir aracı dolduramayacak kadar eşyası olan müşterilerimize maliyetleri düşürmek adına parça eşya taşımacılığı konusunda kendilerine yardımcı olmaktayız. Yapmanız gereken taşınma tarihinden bize 1 hafta öncesinden haber vermeniz yeterli olacaktır. Bundan sonra tüm taşıma planlaması ve organizasyonu firmamız tarafından yapılarak eşyalarınızı taşınma işlemi gerçekleştirilir.

İstanbul ve İzmir’den başka bir şehire göndermek istediğiniz parça eşyalarınız için bize İstanbul veya İzmir şubelerimizin ile iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Özellikle İstanbul ve İzmir arası parça eşyalarınızı bizlere danışmadan ve fiyat almadan karar vermeyin. Farkımız sizlere kendi personelimiz ile be kendi özmal araçlarımızla hizmet vermemiz gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.