Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık Nedir, Nasıl Yapılır ve Parsiyel Taşımacılık Fiyatları Ne Orandadır?

Parsiyel taşımacılık yada diğer adı ile parça eşya taşıma, evinizde bulunan kısmi eşyalarınızın taşınma şekli olarak tanımlanır. Örneğin evinizde kullanmadığınız bazı eşyalarınızı yazlığınıza yada bir başka şehirdeki evinize göndermek istediğiniz de biz bunu parsiyel taşımacılık olarak nitelendirmekteyiz.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılığın faydası ise az miktardaki eşyalarınızı komple bir araç fiyatına göre değilde göndermiş olduğunuz eşya miktarına göre değerlendirmek olduğunu hatırlatırız.

Firmamız parsiyel taşımacılık konusunda profesyonelce hizmet vermektedir. Sizlerde az miktardaki eşyalarınızı istediğiniz noktaya firmamız aracılığıyla gönderebilirsiniz. Taşınma tarihiniz itibari ile bizlerle 1 hafta öncesinden iletişim halinde olmanız durumunda eşyalarınız planlandığı gibi adresinizden teslim alınıp yine adresinize teslim edilmektedir.

Firmamızı diğer nakliye firmalarından ayıran en önemli özellik kendi özmal araçlarımızla taşımalarınızı gerçekleştirmemiz gelmektedir. Her ne koşul olursa olsun kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır. Bu değerler sayesinde her zaman müşterilerimizden taktir toplamayı başarmışızdır.

Parsiyel taşıma işlemleri için konusunda uzman ve deneyim sahibi olan firmalar ile görüşmenizde fayda vardır. Piyasada parça eşya taşıma işlemi yapan irili ufaklı nakliye ve kargo firmaları var. Kargo firmalarının paketleme ve taşıma hizmetleri vermediğini sizlere hatırlatmak isteriz. Firmamız adresinizden alıp adresinize teslim şeklinde çalışmaktadır.

Parsiyel Taşımacılık için İstanbul veya İzmir şubelerimiz ile görüşebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sigortalı Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.