Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Firmamız İstanbul ve İzmir’de şehiriçi evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. İstanbul’a yakın olması sebebi ile İzmit, Yalova, Tekirdağ ve İzmir’e yakın olması sebebi ile Manisa ve Aydın illerine de talepler olması halinde şehiriçi ev taşıma hizmetleri verilmektedir. Bunun yanısıra başka ilde oturup daha önce firmamızı tercih eden müşterilerimize de taşıma tarihi ile opsiyon tanımaları durumunda kendilerine şehiriçi nakliye hizmeti vermekteyiz.

Şehiriçi nakliye hizmetlerinde herşey dahil adresten alma, adrese teslim şeklinde çalışan firmamız tüm paketleme, de-montaj ve montaj, yükleme ve boşaltma işlemleri tarafımızca verilmektedir. Tüm bu hizmetler titizlikle ve profesyonelce gerçekleşir.

Eşyalarınızın paketlenmesi için en iyi ve hijyenik malzemeleri kullanmaktayız. Taşıma konusunda personelimiz konusunda bilgili ve tecrübe sahibidirler. Mobilya ustalarımız her türlü mobilyaları kolaylıkla de-montaj edip tekrar yeni evinizde montaj etmektedirler. Araçlarımızın hepsi son model olup 5 yaşını geçen aracımız yoktur.

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

1997 yılından bu yana sayısız müşterimize şehiriçi evden eve nakliyat hizmeti sunduk. Verdiğimiz kaliteli hizmetin karşılığını aldıkları hizmet neticesinde bizleri tavsiye eden ve referans olan tüm müşterilerimize sonsuz kere teşekkür ederiz…

Sizlerde daha önce firmamız ile taşınma tecrübesi yaşamadıysanız, taşınma işlemleriniz için sizleri ofislerimize bekliyoruz. İster ofislerimizi ziyaret ederek ister telefon yada e-mail yoluyla bizimle iletişime geçmeniz durumunda taşıma işleminiz için her türlü organizasyon yapılarak evinizin zamanında ve sorunsuz bir şekilde taşınması gerçekleşir.

Amacımız müşterilerimizi ev taşıma işleminin zorluğundan kurtarıp kendilerine çözüm ortağı olmaktır. Bu gaye için çalışan firmamız para kazanma duygusunu ikinci plana atmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizler için çok daha önem arz etmektedir.