Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    Şehirlerarası Nakliyat

EGETUR Nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini tüm Türkiye’ye vermektedir. İster İstanbul’dan yada İzmir’den başka bir şehre yada Türkiye’nin herhangi bir noktasından İstanbul veya İzmir’e taşımalarınız olduğunda çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Marmara ve Ege bölgesinde temsilciliklerimizin olmasından dolayı sadece İstanbul ve İzmir olarak sınır koymamaktayız. Örneğin İzmit’ten Ağrı’ya yada Ankara’dan Aydın’a taşınacaksınız bunun içinde sizlere çözüm ortağı olmaktayız.

Şehirlerarası ev taşımalarında taşımanızı gerçekleştirecek firmanın tecrübe sahibi ve Kurumsal yapıda olmasına dikkat ediniz. Aksi taktirde kurumsal olmayan ve amatör çalışan bir firma ile çalışmanız sizlere hem maddi hemde manevi olarak birçok zarar verebilir.

Firmamız şehirlerarası taşıma işlemlerini koordineli ve planlı bir şekilde yürütmektedir. Eğer İstanbul yada İzmir’de ikamet etmekte iseniz eşyalarınız uzman ve tecrübeli ekspertizlerimiz tarafından taşıma tarihinden 1 hafta öncesinden tespit amaçlı görülür. Bu tespit ile sağlıklı taşınmanın ilk adımı atılmış olur. Böylelikle eşyalarınızın taşınacağı araç boyutu, yükleme ve boşaltma adreslerinde kaç personel ile eşyaların taşınacağı, kullanılacak malzeme miktarı belinlenmiş olur.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Bu plan çerçevesinde eşyalarınız planlandığı gibi hiç bir aksilik olmadan istenilen gün tarafınızdan teslim alınır ve gideceğiniz şehre bağlı olarak en kısa sürede tarafınıza teslim edilir. Şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinde eşyalarınızı son model Mercedes-Benz Atego araçlarımız ile taşımaktayız. Araçlarımızın hepsi özel yapım kasalara sahiptir.

Sizlerde bir şehirden başka bir şehire taşındığınız da çözüm ortağı olarak firmamızı seçebilirsiniz. Ev eşyası taşımacılığı için doğru tercih çok önemlidir ve biz sizlerin doğru tercihi olmamız adına sürekli çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınıza göstermiş olduğumuz özen bizleri diğer nakliye firmalarından ayırmaktadır.

Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışmaya karar verebilirsiniz.