Duyurular : Tüm Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz Kurumsal Web Sitemiz Yayında...

    Sigortalı Nakliyat

Bu yazımızda Sigortalı Taşımacılık hakkında doğru ve yanlış bilinenleri sizlere aktaracağız.

Sigortalı Taşıma

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat denilince ilk olarak akla taşıma esnasında oluşabilecek her türlü zararın sigorta kapsamında olduğu ve bu zararların sigorta firmasının  kendilerine tanzim ettiği düşüncesi gelmektedir.  Düşünce olarak herkes bu fikirdedir.

Fakat bu doğru bilinen yanlışların başında gelmektedir. Ülkemizde şuan hiçbir sigorta firması 2. el kullanılmış ev eşyasına sigorta yapmamaktadır. Nakliyat firmalarının yaptığını iddia ettikleri sigorta ise Kamyon Klozunu kapsamaktadır. Bunu daha kapsamlı bir biçimde anlatmak gerekirse, aracın taşıma güzergahında kaza yapması, yanması, devrilmesi gibi durumlarda devreye girer. Bu kapsamda bile çoğu zaman sigorta firmasının zararları ödemediği bilinen bir gerçektir.

Peki eşyaların sağlıklı taşınması için ne yapılmalı?

Bunun tek cevabı var, kesinlikle ve kesinlikle kurumsal evden eve nakliyat firmaları ile eşyalarınızı taşıtmanız olacaktır. Kurumsal firmalar sizlerin eşyalarının her türlü güvencesini sağlamaktadırlar. Dolayısıyla taşıma esnasında bir zararınızın olması durumunda hemen bu durum çözüme kavuşturulur.

Dolayısıyla Kurumsal bir nakliyat firmasının taşıma fiyatları sizlere verdiği güvenceden dolayı diğer nakliye firmalarından biraz daha yüksek olması doğaldır.

Firmamız taşımalarında her türlü sorumluluğu üstlenmektedir. Nakliyat sigortası haricinde oluşabilecek zararlarınız firmamız tarafından karşılanır. Doğru tercih için bizimle iletişime geçebilir ve taşımanız için bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kurumsal Taşımacılık başlıklı makalemizde Kurumsal Nakliyat hakkında bilgiler verilmektedir.